Usługi

Usługi

Outsourcing procesów biznesowych w telekomunikacji (BPO)

Chcesz prowadzić własną firmę telekomunikacyjną? Chcesz wykorzystać komunikację elektroniczną do optymalizacji procesów biznesowych lub marketingowych? Nie masz własnych zasobów lub nie chcesz ich powiększać? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci.

Mamy dziesiątki lat doświadczenia w obsłudze usług i aplikacji telekomunikacyjnych. Zapewniamy planowanie biznesowe, zarządzanie produktami, zarządzanie kampaniami marketingowymi, zarządzanie sprzedażą, fakturowanie usług, zarządzanie płatnościami i procesami obsługi klienta.

Platforma świadczenia usług jako usługa (PaaS)

Tworzymy i obsługujemy własne platformy i aplikacje komunikacyjne. Podążamy za najnowszymi trendami technologicznymi i dostosowujemy nasze rozwiązania do wymagań naszych partnerów i klientów oraz ich projektów. Naszym celem jest oferowanie tych rozwiązań po uczciwych cenach i w możliwie najkrótszym czasie. Stosujemy najnowsze zwinne procesy programistyczne.

Eksploatacja infrastruktury telekomunikacyjnej (CaaS)

Rozwijamy i obsługujemy własną infrastrukturę telekomunikacyjną. Dzięki temu możemy świadczyć wysokiej jakości usługi niezależnie od technologii, dostawców i sieci. Łączymy naszą infrastrukturą różnych operatorów i usługodawców, dzięki czemu możemy zaoferować naszym partnerom i klientom pełen zakres usług konwergentnych.

Usługi przesyłania wiadomości / SMS-y

Jeśli chcesz szybko i sprawnie komunikować się ze swoimi partnerami, klientami i klientami, skorzystaj z komunikacji SMS. Za pomocą SMS-ów możesz na przykład informować swoich klientów o nowościach, ofertach cenowych i aktualnych rabatach. Można też przeprowadzić ankiety wśród klientów lub obywateli. Za pomocą ankiety lub kampanii SMS otrzymujesz odpowiedzi i możesz je przetwarzać w obie strony, co oznacza, że możesz poinformować swoich klientów lub obywateli o wynikach ankiety.

Oprócz wiadomości SMS w komunikacji można także używać wiadomości głosowych, e-maili i różnych innych aplikacji komunikacyjnych.

Usługi płatne

Naszym partnerom oferujemy nowoczesny system płatności, dzięki któremu ich klienci mogą płacić za różne usługi bezgotówkowo za pomocą telefonu komórkowego, płatności kartą lub przelewem bankowym. Możliwe jest oferowanie różnych modeli płatności – na konto (post-paid), przedpłacone, abonamentowe lub bezpośrednie (hot billing).

Profesjonalne usługi w telekomunikacji

Oferujemy usługi doradcze i zarządcze w sektorze telekomunikacyjnym, w szczególności zarządzanie produktami, zarządzanie sprzedażą, tworzenie business case’ów i biznes planów, zarządzanie projektami i zarządzanie usługami.

Aplikacje/Aplikacje

Tworzenie aplikacji i portali klienckich, zwłaszcza w oparciu o naszą platformę komunikacyjną, to kolejna nasza mocna strona. Nasze rozwiązanie polega na zarejestrowaniu procesu u klienta, analizie danych/informacji i stworzeniu projektu rozwiązania. Programujemy rozwiązanie we własnym zakresie, testujemy je w środowisku testowym i finalnie wdrażamy w środowisku produkcyjnym klienta. Na życzenie klienta oferujemy również obsługę, monitorowanie i wsparcie rozwiązania. Istnieje możliwość zamówienia zmian i aktualizacji naszych aplikacji.