O nás

O nás

Jsme rodinný podnik s více než dvacetiletou úspěšnou historií. Ve společnosti je aktivní již druhá generace. Náš úspěch je založen na dlouhodobém partnerství s našimi obchodními partnery a zákazníky. Společně se tak těšíme stálému a ziskovému obchodnímu růstu. Začali jsme službami zasílání zpráv mezi mobilními a pevnými sítěmi. Poté jsme do portfolia přidali hlasové a datové služby a vybudovali širokou škálu konvergovaných služeb a aplikací s přidanou hodnotou.

Přirozeným dalším krokem v rozšiřování portfolia byly platební služby a jejich kombinace s telekomunikačními službami. Vyvíjíme vlastní systémy a platformy a provozujeme vlastní infrastrukturu, abychom mohli poskytovat služby nezávislé na technologiích, dodavatelích a sítích. Propojujeme různé sítě a poskytovatele hostitelských služeb s naší infrastrukturou, abychom našim partnerům a zákazníkům mohli nabídnout celou řadu konvergovaných služeb. Máme licence pro telekomunikační a platební služby. Náš systém pro správu bezpečnosti dat je certifikován podle ISO 27001.

Spolu se strategickými partnery také investujeme do společných podniků, abychom zajistili dlouhodobý rozvoj klíčových projektů. Mezi takové projekty patří například velkoobchodní agregace konvergovaných služeb ve společnosti Quadruple a.s. a unikátní projekt virtuálního operátora COOP Mobil s.r.o. s věrnostním programem pro své zákazníky a zaměstnance.

Reference