Služby

Služby

Business Process Outsourcing v telekomunikacích (BPO)

Chcete provozovat vlastního telekomunikačního operátora? Chcete využívat elektronické komunikace pro zefektivnění vašich obchodních či marketingových procesů? Nemáte na to vlastní zdroje nebo je nechcete budovat? Obraťte se na nás, my vám pomůžeme.

Máme desítky let zkušeností s provozem telekomunikačních služeb a aplikací. Zajistíme pro vás procesy obchodního plánování, produktového managementu, řízení marketingových kampaní, řízení prodeje, účtování služeb, řízení plateb a procesy zákaznické podpory.

Service Delivery Platform jako služba (PaaS)

Vyvíjíme a provozujeme vlastní komunikační platformy a aplikace. Sledujeme nejnovější technologické trendy a upravujeme naše řešení přímo na míru jednotlivým partnerům a projektům. Naším cílem je poskytnout tato řešení v optimálních nákladech a v co nejkratším čase. Používáme nejmodernější postupy agilního vývoje.

Provoz telekomunikační infrastruktury (CaaS)

Vyvíjíme a provozujeme vlastní telekomunikační infrastrukturu. To nám umožnuje poskytovat kvalitní služby nezávislé na technologii, dodavatelích a sítích.

Na naší infrastruktuře propojujeme operátory a poskytovatele služeb tak, abychom byli schopni nabídnout plnou škálu konvergovaných sužeb našim partnerům a zákazníkům.

Messagingové / SMS služby

Pokud potřebujete rychle a efektivně komunikovat s vašimi partnery, zákazníky, klienty, využijte komunikaci prostřednictvím SMS. SMS můžete používat jednosměrně např. k informování svých zákazníků o novinkách, cenových nabídkách, aktuálních slevách. Nebo je možné obousměrně pomocí SMS ankety a kampaně kontaktovat např. zákazníky, občany a zpětně zpracovat jejich odpovědi.

Kromě SMS můžete ve své komunikaci využívat i hlasové zprávy, emaily a různé komunikační aplikace.

Platební služby

Našim partnerům nabízíme moderní platební systém, pomocí kterého mohou jejich zákazníci hradit různé služby bez hotovosti pomocí svého mobilního telefonu, platební karty či bankovních převodů. Je možné využít různých modelů účtování – úhrady na základě vyúčtování čerpaných služeb, předplacených služeb, subskripce nebo okamžitého zúčtování (Hot Billing).

Profesionální služby v telekomunikacích

Poskytujeme konzultační a manažerské služby v oblasti telekomunikací, zejména produktový management, prodejní management, přípravu obchodních případů a obchodních plánů, projektový management a řízení služeb.

Vývoj aplikací / řešení

Tvorba zákaznických aplikací a portálů, zejména založených na naší komunikační platformě, je další naší doménou. Řešení od nás zahrnuje zpracování zadání, analýzu, návrh řešení a pokračuje přes samotné programování, testování a končí implementací do reálného provozu. Pokud zákazník požaduje, zajišťujeme pro naše aplikace i provoz, dohled a podporu při řešení problémů nebo případných změn a aktualizací.