Usługi

Usługi

Outsourcing procesów biznesowych w Telco (BPO)

Chcesz prowadzić własnego operatora telekomunikacyjnego? Chcesz wykorzystać komunikację elektroniczną do usprawnienia procesów biznesowych lub marketingowych? Nie masz własnych zasobów lub nie chcesz ich budować? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci.

Mamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w obsłudze usług i aplikacji telekomunikacyjnych. Zapewnimy Ci planowanie biznesowe, zarządzanie produktami, zarządzanie kampaniami marketingowymi, zarządzanie sprzedażą, fakturowanie usług, zarządzanie płatnościami i procesami obsługi klienta.

Platforma świadczenia usług jako usługa (PaaS)

Tworzymy i obsługujemy własne platformy i aplikacje komunikacyjne. Śledzimy najnowsze trendy technologiczne i dostosowujemy nasze rozwiązania do indywidualnych partnerów i projektów. Naszym celem jest dostarczanie tych rozwiązań przy optymalnych kosztach i w możliwie najkrótszym czasie. Stosujemy najnowocześniejsze zwinne procedury programistyczne.

Eksploatacja infrastruktury telekomunikacyjnej (CaaS)

Rozwijamy i obsługujemy własną infrastrukturę telekomunikacyjną. Dzięki temu możemy świadczyć wysokiej jakości usługi niezależnie od technologii, dostawców i sieci.

Łączymy operatorów i dostawców usług na naszej infrastrukturze, dzięki czemu możemy zaoferować naszym partnerom i klientom pełen zakres usług konwergentnych.

Usługi przesyłania wiadomości/SMS-ów

Jeśli potrzebujesz szybko i sprawnie komunikować się ze swoimi partnerami, klientami, klientami, skorzystaj z komunikacji poprzez SMS. SMS-em możesz jednokierunkowo wykorzystać np. do informowania klientów o nowościach, ofertach cenowych, aktualnych rabatach. Można też kontaktować się z klientami, obywatelami i przetwarzać ich odpowiedzi w obie strony za pomocą ankiety SMS i kampanii.

Oprócz SMS-ów w komunikacji możesz także używać wiadomości głosowych, e-maili i różnych aplikacji komunikacyjnych.

Usługi płatnicze

Naszym partnerom oferujemy nowoczesny system płatności, dzięki któremu ich klienci mogą płacić za różne usługi bezgotówkowo za pomocą telefonu komórkowego, karty płatniczej lub przelewu bankowego. Możliwe jest korzystanie z różnych modeli rozliczeń – usług post-paid, usług na kartę, abonamentu czy też hot billingu.

Profesjonalne usługi w Telco

Świadczymy usługi doradcze i zarządcze w dziedzinie telekomunikacji, w szczególności zarządzania produktami, zarządzania sprzedażą, sporządzania uzasadnień biznesowych i biznesplanów, zarządzania projektami i zarządzania usługami.

Rozwój aplikacji i rozwiązań

Tworzenie aplikacji i portali klienckich, zwłaszcza w oparciu o naszą platformę komunikacyjną, to kolejna z naszych domen. Rozwiązanie od nas obejmuje przetwarzanie zadań, analizę, projektowanie rozwiązania i trwa przez samo programowanie, testowanie, a kończy się wdrożeniem do rzeczywistego działania. Na życzenie klienta zapewniamy również obsługę, nadzór i wsparcie w rozwiązywaniu problemów lub ewentualnych zmian i aktualizacji naszych aplikacji.