Co robimy

Co robimy

Jesteśmy stabilną firmą rodzinną, stale się rozwijamy i podążamy za nowymi trendami. Mamy dwudziestoletnią historię pełną sukcesów w branży telekomunikacyjnej. Poprzez jakość naszych usług i poszukiwanie wspólnych rozwiązań budujemy pozycję lidera wśród europejskich firm na rynku telekomunikacyjnym i IT.

Rozwijamy i obsługujemy własną infrastrukturę, aby świadczyć usługi niezależne od technologii, dostawców i sieci. Łączymy różne sieci i dostawców usług hostingowych z naszą infrastrukturą, aby oferować szereg usług konwergentnych naszym partnerom i klientom.

Czym są usługi konwergentne?

Usługi konwergentne to usługi, które łączą tradycyjnie oddzielne technologie lub obszary w celu zapewnienia zintegrowanego i ulepszonego doświadczenia użytkownika. Może to obejmować na przykład połączenie usług telekomunikacyjnych (takich jak telefonia, internet i telewizja) lub integrację różnych funkcji i usług w jednym urządzeniu lub platformie.  

Typowym przykładem usług konwergentnych są oferty, które zapewniają zarówno telefonię stacjonarną, jak i komórkową, dostęp do Internetu i transmisję telewizyjną za pośrednictwem jednej infrastruktury lub platformy. Dzięki konwergencji tych usług użytkownicy mogą czerpać korzyści z płynnej integracji i lepszego doświadczenia użytkownika poprzez korzystanie z wielu usług za pośrednictwem wspólnego interfejsu lub systemu rozliczeniowego.