Kariera

Kariera

Wolne stanowiska

Twórca Systemów Płatniczych i Telekomunikacyjnych
Więcej
Menedżer systemu/aplikacji
Więcej
Kierownik serwisu usług IT/Telco
Więcej

Kim jesteśmy

Cenimy naszych partnerów

Nasz sukces opieramy na długoterminowych, stabilnych relacjach z partnerami i klientami. Rozpieszczamy naszych partnerów. Nie porzucamy ich i pomagamy im w biznesie. Nasz partner może na nas polegać.

Rośniemy co roku nie tylko w Czechach, ale także za granicą i mamy wielkie plany.

Rozpieszczamy także naszych pracowników

Wiemy, że w dużym tempie pracy coraz trudniej jest zatrzymać się i zrelaksować. Dlatego staramy się łączyć pracę z odpoczynkiem i być jak najbardziej pomocni naszym pracownikom.

Chcielibyśmy poznać Twoją opinię i rozszerzyć nasze korzyści o więcej.

Jesteśmy firmą rodzinną

Jesteśmy mniejszą firmą rodzinną, w której zaangażowane są 2 pokolenia i rozwija się trzecie :). Mamy 20-letnią historię pełną sukcesów Ttelekomunikacja.

Tworzymy naprawdę unikalne rozwiązania informatyczne dostosowane do potrzeb naszych klientów. Prowadzimy własną platformę dla Mzarządzanie i Busługi chorobowe. Łączymy się i tworzymy sieć.

Pracujemy z dowolnego miejsca

Tworzymy również środowisko szyte na miarę dla członków naszego zespołu. Posiadamy placówki w Pradze, HK, Trutnovie, ale także w Berlinie czy Warszawie. Ale każdy może pracować w zaciszu własnego domu.

U nas panuje luźna atmosfera. Jesteśmy elastyczni i możemy dostosuj się do potrzeb swojej rodziny i swoich zainteresowań.

Co oferujemy

Naszym pracownikom zapewniamy świadczenia, które pozwalają im na swobodną pracę. Umieszczamy A duży nacisk na A równowaga pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Mamy elastyczne godziny pracy, możliwość pracy od godz gdziekolwiek, 5 tygodni urlopu, diety, składki na edukację i rozrywkę oraz rozwój osobisty, całodzienny poczęstunek oraz wspólne świętowanie ważnych wydarzeń.

Budujemy A przyjazny zespół bazując na indywidualności, dyskutujemy, szanujemy się nawzajem i konstruktywnie rozwiązujemy błędy.

Przygotuj się na otwarte , nieformalne środowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania.
Napisz do nas na adres career@comverga.com