Komunikace
Komunikace

Komunikace je klíčovým nástrojem pro budování a udržování zdravé společnosti. Komunikace probíhá mezi lidmi, mezi lidmi a stroji a mezi stroji navzájem. Lidé by měli používat komunikační nástroje v souladu se svou důstojností a neměli by být jejich otroky. Lidé by měli mít možnost chránit se před invazivními online médii tím, že budou používat správné nástroje správným způsobem.

Konvergence
Konvergence

Konvergence je trend, který umožňuje soustředění v dnešním rozmanitém, rozptýleném a online světě. Konvergence znamená zkracování vzdáleností a odstraňování bariér a hranic. Mezi lidmi, mezi lidmi a službami a mezi službami samotnými.

Mise
Mise

Naší snahou je být zákazníky preferovanou společností v oblasti podnikových IT služeb. Kvalitou služeb a hledáním společných řešení si chceme vybudovat vedoucí postavení mezi evropskými ICT společnostmi s celosvětovou působností.

previous arrow
next arrow

Co děláme

mProfi - mobilní komunikační platforma
nabídka pro malé a střední podniky

mProfi je specializovaná telekomunikační platforma pro podporu procesů telesales a udržování a budování vztahů se zákazníky. Myšlenkou platformy je jednoduchost a intuitivnost manipulace.

mProfi je vynikající propagační nástrojkteré zbavují společnosti břemene typických marketingových aktivit, jako je distribuce informací/agendy o události, provádění průzkumu nebo ankety nebo shromažďování zpětné vazby na produkt.

Vysoce výkonné servery SMS

V rámci naší nabídky poskytujeme služby hromadných SMS a mobilní zasílání zpráv na základě vyhrazených SMS serverů HPMP (High Performance Message Platform).

Platforma je přímo propojena se všemi polskými mobilními operátory: T-Mobile, Plus, Orange, Play a pevné sítě. Vyznačuje se vysokou škálovatelností a výkonem - konfigurovatelným pro zákazníky.

Mobilní aplikace
pro podniky, úřady, organizace

Vyvinuli jsme nástroje, které umožňují rychlé a efektivní programování mobilních aplikací pro firmy. Řešení, která poskytujeme pro podniky, jsou k dispozici jako komunikátor, a to za velmi atraktivní cenu.

Naše aplikace dnes používají známé a uznávané společnosti, včetně globálních korporací a úřadů a institucí.

Specializované projekty
řešení na míru pro firmy - aplikace a specializované systémy

Zajišťujeme plnou elektronizaci vztahu s klientem, což umožňuje konzultace a poradenství v každé fázi spolupráce. Jednou z hlavních výhod našeho působení je, že dokážeme pružně přizpůsobit naše firemní řešení i tomu nejnáročnějšímu klientovi a jeho potřebám. To je možné díky moderním nástrojům a využití nových, ale již osvědčených technologií.

Důvěřují nám

místní úřady