Mobilní marketing

Mobilní marketing

Máme hotová řešení, která nám umožňují zvýšit funkčnost podniků a institucí. Platforma SMS je vytvořena na základě důkladné analýzy problémů zákazníků a jejím cílem je co nejlepší přizpůsobení řešení individuálním potřebám, preferencím, pracovnímu režimu nebo obchodnímu profilu. Dbáme na to, abychom z připravené nabídky mobilního marketingu našli správné řešení, s přihlédnutím k přizpůsobení se službám poskytovaným klientem.

Naše hotová řešení využívají originální design platformy SMS. Jedná se o komunikační platformu pro společnosti, která umožňuje uživatelům konfigurovat služby založené na textových zprávách, hlasových zprávách a automatické registraci příjemců. Systém vám umožňuje plně využít potenciál zprávy. Moderní spotřebitelé používají mobilní telefony téměř po celou dobu, téměř vždy mají zařízení u sebe. Proto stojí za zvážení jejich optimální využití.

SMS komunikace vám umožňuje:

 • přímé oslovení příjemce,
 • směrování zprávy k širokému publiku,
 • přenos za nízkou cenu,
 • okamžité oslovení příjemců,
 • dosažení vysoké úrovně reakce,
 • automatizace a personalizace zprávy.

Rozsah použití
Komunikační platforma využívá nejprimitivnější funkci SMS. Primárně vám umožňuje odeslat krátkou textovou zprávu. Mělo by se také pamatovat na to, že v současné době mobilní komunikace může také používat zprávy jako MMS, VMS, QR kódy. Oznámení SMS mohou obsahovat odkazy. Možnost reagovat na inzeráty v této podobě dává příležitost využívat SMS komunikaci v oblastech jako:

Mobilní kurzy

 • cyklické upozornění na oznámení lze použít k vytvoření tréninkového programu. Příjemce přijímá obsah ve stanovených intervalech, které zvyšují povědomí a konsolidují konkrétní zprávy
 • SMS komunikaci lze použít k provádění hlasování nebo hlasování v reálném čase. To vám umožní poznat preference zákazníků nebo stávajících uživatelů, shromažďovat názory atd.
 • SMS notifikační systém poskytuje příležitost k vytvoření databáze podle vašich preferencí.
 • SMS marketing netrpělivě využívá řešení v podobě cyklického zasílání textových reklam, QR kódů nebo odkazů na konkrétní videa nebo obrázky.
 • Mobilní komunikace se používá v mnoha oblastech a průmyslových odvětvích. SMS pro společnosti a používané společnostmi jsou konfigurovány tak, aby se přizpůsobily obchodnímu profilu společnosti. Příklady oblastí použití:

Instituce a úřady
Státní úřady a městské instituce využívají SMS centrum k propagaci svých aktivit a informování obyvatel a občanů např. kulturní, sportovní, politické atd. Umožňuje přenos informací o možných krizových situacích a hrozbách.

Zdravotní péče
Ambulance, ordinace, rehabilitační centra využívají platformu SMS ke zlepšování registrace a služeb pacientů, např. Zasílání výsledků testů, připomenutí schůzky a možnosti zrušení návštěvy.

Organizace akcí
Mobilní komunikace vám umožňuje používat SMS pro společnosti organizující různé typy akcí. Všechny jednotky a účastníci přípravy akce jsou průběžně informováni o akci před, během a po akci.

Logistika
Komunikační platforma se používá v logistice k informování kurýrů, odesílatelů a příjemců. Všichni účastníci doručovacího procesu jsou dobře informováni o dodací lhůtě, možných změnách atd.

Obchod
Komunikační platforma mProfi s řešením API vám umožňuje pomocí textových zpráv informovat zákazníky o stavu objednávky, slevách nebo odměnách za účast ve věrnostním programu atd.

Finance
Banky a finanční instituce často používají mobilní komunikaci ve formě systému pro ověřování převodů, vyzařování plateb atd.

Cestovní ruch
Cestovní agentury používají oznámení a připomenutí SMS ke sdělování důležitých informací účastníkům výletu. Může to být například připomenutí očkování, víz, pasů; informace o turistických zajímavostech na místě, novinky o změnách cestovního řádu atd.