Praca

Praca

11/01/2022 Key Account Manager / miejsce pracy: Warszawa

Obecnie poszukujemy nowej osoby do zespołu, która będzie odpowiadała za aktywną sprzedaż rozwiązań COMVERGA, ścisłą współpracę z Klientami oraz rozwój nowych produktów i kierunków sprzedaży w Polsce

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:
  • pozyskiwanie nowych Klientów do korzystania z rozwiązań COMVERGA
  • planowanie i realizacja założonych w budżecie celów sprzedażowych w powierzonych grupach Klientów i segmentach rynku,
  • aktywny udział w przygotowaniu strategii i planowaniu działań w ramach przygotowania Strategii Sprzedażowej
  • bieżąca współpraca z Klientami w celu maksymalizacji przychodu z wdrażanych usług i sprzedaży produktów komplementarnych
  • umiejętność skutecznej analizy potrzeb klientów i doboru właściwych rozwiązań z naszego portfolio
  • zdolność docierania do osób na każdym szczeblu organizacji oraz budowania relacji biznesowych
  • samodzielne wytyczanie, ofertowanie oraz realizacja nowych szans sprzedażowych
  • aktywny udział w procesie sprzedażowym oraz nadzór nad realizacją kontraktów handlowych
  • efektywne prowadzenie negocjacji, doprecyzowywanie ustaleń i formalizacja kontraktów
  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji i spotkań biznesowych
  • wdrażanie działań marketingowych przygotowanych w ramach strategii marketingowej, wnoszenie merytorycznego wkładu w jej powstanie
  • promowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy wśród klientów i współpracowników
  • bieżący monitoring i analiza rynku i działań konkurencji
  • regularne raportowanie statusu projektów i efektów wdrażanych rozwiązań, zarządzanie bazą Klientów

Wymagania:

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku Sales Managera lub Key Account Managera
  • niezbędne doświadczenie w sprzedaży rozwiązań software’owych lub usług IT, telekomunikacyjnych lub ogólna znajomość tych rozwiązań
  • aktywne relacje we własnej sieci kontaktów biznesowych w tym branżowych
  • doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych, rozmów handlowych, negocjacji, tworzeniu ofert i kalkulacji cenowych – udokumentowane sukcesy w sprzedaży
  • samodzielne planowanie działań sprzedażowych w horyzoncie czasowym
  • łatwość nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych
  • znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • doskonałe zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • samodzielność, wytrwałość i nastawienie na wyniki
  • dobra organizacja pracy i umiejętność zarzadzania procesami
  • zainteresowania technologiczne/łatwość/biegłość (mile widziane)

Oferujemy:

  • stabilne miejsce pracy w dynamicznej międzynarodowej firmie technologicznej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, wyboru szkoleń i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia
  • hybrydowy system pracy
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz części prowizyjnej uzależnionej od osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy, pakiet medyczny, posiłki firmowe oraz twórczą i przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o kontakt  bezpośrednio na e-mail: praca@comverga.com

20/10/2021 Project manager

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Project manager.

Osoba na tym stanowisku:
  • prowadzi projekty w sektorze technologicznym, najlepiej w rozwoju oprogramowania
  • jest uporządkowana, przykłada dużą wagę do szczegółów
  • biegle posługuje się aplikacjami komputerowymi do komunikacji, planowania, kalendarza, zarządzania zadaniami
  • zna zasady tworzenia aplikacji internetowych, architektura frontendu i backendu nie jest mu obca
  • włada językiem angielskim w mowie i piśmie
  • chce się rozwijać w małej, rodzinnej firmie
  • ceni szczerość, nie boi się podejmowania decyzji w ramach powierzonych zadań, szuka rozwiązań nie problemów

Typowe zadania dla Kandydatki/Kandydata:

  • prezentacja rozwiązań i usług Klientom
  • udział w testach nowych serwisów
  • utrzymywanie relacji z zespołami technicznymi
  • udział w ciekawych rozmowach nt. nowych usług, trendów, kierunków rozwoju.

Oferujemy:

  • stabilne miejsce pracy w międzynarodowej firmie technologicznej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • dostęp do chillout roomu,
  • dogodna lokalizacja biura przy stacji metra
  • możliwość wyboru szkoleń zewnętrznych

Prosimy o kontakt  bezpośrednio na e-mail: piotr.herman@comverga.com